01.12.2016.

Grafikas darbu konkurs “Siguldas līnija”

Tas ir pirmais grafikas konkurss Latvijas mākslas skolām. Tika gūta milzīga atsaucība – uz konkursu tika iesūtīti teju 500 darbi no 45 Latvijas mākslas skolām. Žūrijai, kurā strādāja izcilais grafiķis, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Juris Petraškevičs, siguldietes – LMA pasniedzēja Ausma Šmite un „Baltā Flīģeļa” grafikas skolotāja Agita Zālīte, kā arī Latvijas Nacionālā Kultūras centra vizuālās mākslas izglītības eksperte Ilze Kupča, nudien nebija viegli sīvajā konkurencē izsvērt uzvarētājus. Lielākā daļa darbu ir augstvērtīgi, visdažādākajās grafikas tehnikās, ļoti interesanti skatītājam.

Cēsu Mākslas skola piedalījās 3 dažādās vecumu grupās. Pavisam mūsu skolu pārstāvēja 18 skolēni no dizaina nodaļas ( sk. Emma Rass). Sveicam mūsu lauriātus! Nikola Rozentāle – 1.vieta, Daniela Puncule – 2. vieta, Beta Grimma – 3. vieta, Alise Ozola, Everita Bērziņa, Betija Židaļuna, Emija Briede un Angelika Šūmane – atzinības.

Izstāde, kuras atklāšana notika piektdien, 25.novembrī, plkst.14.00, ir apskatāma Siguldas Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” līdz 31.janvārim.