Aktualitātes,Slīdrāde

12.11.2017.

Fotokonkurss „Mūsu karogs”

Lāčplēša dienas priekšvakarā, ceturtdien, 9.novembrī Saeimas namā atklāta jauniešu fotokonkursa “Mūsu karogs” uzvarētāju darbu izstāde!  Tika sveikti fotodarbu autori, kā arī skolotāji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā.

30V 3 kursa audzēkne Elizabete Brante foto mācības ietvaros veidoja konkursa darbu un ieguva atzinību par māksliniecisko redzējumu! Atzinības rakstu saņēma arī skolotājs Eero Rass!

Kopumā konkursam 88 autori iesūtīja 158 darbus. Fotokonkursu organizēja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes un informācijas centru.

Viesojoties Saeimā, jaunieši devās ekskursijā pa parlamentu, kā arī apmeklēja Saeimas Aizsardzības komisiju. Pēc viesošanās parlamentā konkursa uzvarētājiem bija iespēja braukt ar Jūras spēku patruļkuģi.

Video no izstādes atklāšanas un brauciena ar Jūras spēku patruļkuģi: https://www.youtube.com/watch?v=49oEx67pwbs Video: Ilgonis Linde, Saeimas Administrācija

Foto: ER