Aktualitātes,Slīdrāde

19.02.2018.

Baltijas valstu bērnu mākslas skolu izstāde.

Šīs nedēļas nogalē, koncertzālē “Cēsis” Latvijas simtgades godināšanas pasākumā, uzstājās Baltijas Valstu pūtēju orķestri.  Pasākuma ietvaros tika iekārtota arī starptautiskā Baltijas valstu bērnu mākslas skolu izstāde. Izstādes ekspozīciju veidoja bērnu darbi no Igaunijas Tartu mākslas koledžas, Lietuvas Rokišķu mākslas skolas un mūsu skolas. Tartu koledžas atvestajos darbos skolēni demonstrēja savas prasmes cilvēka figūras skicēs un ilgtermiņa zīmējumos. Rokišķi bija atveduši bērnu veidotos grafikas darbus. Cēsu mākslas skolas bērnu darbos varēja ieraudzīt zīmējumos un gleznās Cēsu pilsētu, ainavas un fotogrāfijās  jauniešu veidotās  kompozīcijas par mūzikas tēmu.

Pasākumu organizēja Cēsu kultūras un tūrisma centrs.