Aktualitātes,Slīdrāde

16.12.2018.

Piektā kursa skolēnu noslēguma darbu projekti!

Šī gada 5. kursa skolas nobeiguma darba tēma ir “Daži atrasti fragmenti”.

Ceturtdien tika prezentētas skolēnu darbu idejas. Pusgada uzdevums bija strādāt pie dizaina projekta idejas savam skolas nobeiguma darbam. Idejas tika skicētas, zīmētas uz planšetēm, veidoti maketi un gatavoti paraugi ideju risinājumiem. Katrs skolēns sagatavoja prezentāciju un veiksmīgi aizstāvēja savu ideju skolotājiem un vecāko klašu audzēkņiem. Skolas nobeiguma darbi materiālā tiks veidoti no stikla, koka, māla, papīra, plastikas un dažādiem citiem materiāliem. Visi ir gatavi savu ideju izstrādei un skolas nobeiguma darbu veidošanai, lai skolu nobeidzot, izstāžu namā varētu izveidot laikmetīgu, neparastām idejām bagātu un interesantu mākslas skolas skolēnu darbu izstādi!

Janvārī 5. kursa skolēni kārtos eksāmenus zīmēšanā un gleznošanā, lai tiktu pielaisti pie gala darbu izstrādes šajos priekšmetos.

Vēlam veiksmi!