Aktualitātes,Slīdrāde

10.11.2019.

Mācību ekskursija Rīgā!

Pagājušajā nedēļā mūsu skolas  30V un 20V vecāko  klašu audzēkņi devās mācību ekskursijā uz Rīgu.

Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja izstāžu zālē “Arsenāls” audzēkņi apskatīja Latvijas Mākslas Akadēmijas studentu laikmetīgās mākslas izstādi “Academia”. Lai izprastu mūsdienu laikmetīgās mākslas tendences, ar izstāžu ekspozīcijām audzēkņus iepazīstināja zinoši gidi.

“Nulla dies sine linea – Ne dienas bez līnijas! Ar šo Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) devīzi 2019. gada laikā tiek realizēti dažādi Mākslas akadēmijas simtgades atzīmēšanas pasākumi. Kā viens no tiem ir neierasta formāta ekspozīcija Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS.”

Otra izstāde, ar kuru tika iepazīstināti mūsu skolas audzēkņi bija scenogrāfa Andra Freiberga askētiskā  izstāde “136 pakāpieni”.

Ekskursijas mērķis bija audzēkņus iepazīstināt ar Latvijas Mākslas Akadēmiju, ar augstāko mākslas izglītības iestādi. Mēs redzējām Mākslas Akadēmijas grafikas nodaļu, apskatījām stikla nodaļu, keramikas nodaļu un zīmēšanas katedru.

Foto ER

.