Aktualitātes,Slīdrāde

03.11.2019.

Rīgas mākslas skolas izstāde mūsu skolā!

Mūsu skolā ir apskatāma Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas audzēkņu metodiskā izstāde, kurā ir iekļauti  zīmēšanas metodiskie uzdevumi dažādās vecuma grupās.

Ekspozīcija ir veidota no konstruktīviem un tonāliem zīmējumiem, kuros ir risināti lineārās perspektīvas uzdevumi, interjēra zīmējumi, ģipša galvas sejas detaļu fragmentu un ģipša galvas studijas, dažādu sarežģītu un vienkāršu sadzīves priekšmetu klusās dabas un dabas formu pētnieciskie zīmējumi. Audzēkņi demonstrē savas spējas zīmēt un izpauzties dažādās tehnikās un ar dažādiem zīmēšanas materiāliem . Izstāde būs apskatāma mūsu skolā līdz ziemassvētkiem.

Rīgas skolas izstāde pie mums ir  kā apmaiņas izstāde. Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolā būs apskatāma mūsu audzēkņu plakātu izstāde “Citāda Daile”, kuru veidojām 2018./2019. gadā sadarbībā ar Dailes Teātri, pētot teātra repertuāra izrādes.