Aktualitātes

30.03.2020.

Konkursa “Pasaka” skatītāju balsojums!

Vēl pirms dažiem mēnešiem rūpīgi plānoto vizuālās mākslas konkursu “Pasaka” Cēsu un Priekuļu novadu skolu 1.– 4. klašu skolēniem šobrīd no klātienes pārceļam virtuālajā pasaulē.Tā kā konkursa 1. kārtas bērnu darbi mums tika nogādāti, tad vēlamies apbalvot labākos, un viena no balvām būs nominācijā “Skatītāju simpātija”. Balsojums par pirmās grupas darbiem ir atklāts! Pirmajai grupai bija uzdevums veidot ilustrāciju par tēmu “Kārļa Skalbes “Kaķīša dzirnavas””, izmantojot krāsu zīmuļus, krītiņus, guaša krāsas vai akvareli. Lai mēs noskaidrotu skatītāju simpātiju, jūsu uzdevums ir doties uz mūsu Facebook lapu un balsot, spiežot “patīk” tam zīmējumam, kas jūs uzrunā visvairāk. Esiet aktīvi un līdz 31. martam balsojiet, lai kādam no darbu autoriem tiktu jauks pārsteigums! Drīzumā sekos arī balsojums par otrās grupas darbiem.