Aktualitātes

27.10.2020.

Cēsis 2027: vizuālās identitātes skiču izstrāde

Turpinot attālināto darbu, kas pagaidām paredzēts līdz 6. novembrim, nodosimies jaunam un aizraujošam uzdevumam. Cēsis spērušas pirmos soļus kandidēšanai uz 2027. gada Eiropas Kultūras galvaspilsētas titulu. Lai sekmīgi piedalītos konkursā un veiksmīgi prezentētu Cēsu novada programmu, ir izsludināts atklāts vizuālās identitātes konkurss “Cēsis – Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2027”. Mūsu kopīgais uzdevums šajā laikā būs veidot ideju skices un izstrādāt konkursa logo.

Skolotājiem ir sadalītas klašu grupas, ar kurām šajā attālinātajā mācību procesā darboties. Skolotāji komunicēs ar audzēkņiem – uzdos, izskaidros un izvērtēs uzdevumu.

Visusmūsu audzēkņus aicinām pievērst uzmanību, kas ir jūsu skolotāji šajā laika posmā. Lai pierastu pie attālināti veicamiem uzdevumiem un nevienu nepārslogotu, strādāsim pie šī kopējā mērķa, bet atsevišķi priekšmeti kā zīmēšana, gleznošana utt. nenotiks. Gala darbus ieskenēsim, izdrukāsim un iesniegsim Cēsu domei, kā versiju metus konkursam. 

Vairāk par konkursu:

Cēsis izziņo Eiropas Kultūras galvaspilsētas logo konkursu un vadmotīvu

Konkursa nolikums