Aktualitātes

22.01.2021.

Piešķir materiālam otro dzīvi

Aicinām ikvienu – gan skolēnus, gan skolotājus un citus interesentus, ieskatīties Youtube kanālā WasteArt project, kur pieejamas radošu video nodarbību sērijas, kas izstrādātas dažādu vecumu bērniem un ne tikai. Vairāku mākslinieku vadībā iespējams radīt sadzīvē vai rotaļās noderīgas lietas, pagarinot mūžu materiāliem, kas citādi nonāktu atkritumos. Neizmet! Piešķir materiālam otro dzīvi!

 Video ir brīvi pieejami izmantošanai gan ģimenēs, gan izglītības iestādēs. Šajās nodarbībās var uzzināt, kā atkārtoti izmantot tekstilmateriālus, tetrapakas, papīra atlikumus, žurnālus, plastmasas pudeles un dažādus iepakojuma materiālus.

Izstrādātās video nodarbības var kalpot gan kā radoša aktivitāte mājās, gan kā izglītojošs materiāls, ko iekļaut mācību stundās. Video formāts ļauj nodarbības integrēt attālinātajā mācību procesā.