19.01.2022.

Izstāde “Mūzikas skaņas krāsās”

Mūsu skolā ir apskatāma Jaņa Rozentāla Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Mūzikas skaņas krāsās”.

Izstāde veltīta Emīla Dārziņa mūzikas skolas 75. gadu jubilejai, kas tika atzīmēts 2020. gadā.

Mūzika vilina un aizrauj. Mūzika ievelk sevī, pārņem visu. Mūzika spēj pārvērst pelēku dienu saulainā, tāpat kā krāsas gleznā. Mūzika neļauj melot, tur nav, kur aizslēpties.

Šis ir stāsts krāsās par gleznotāju mūzikas pasaulē, par būšanu līdzās, par jūtām, klausīšanos un sadzirdēšanu. Te ir mūzikas stāsts gleznās krāsu, ritmu, faktūru valodā. Jaunu cilvēku skatījums uz tuvajiem laikabiedriem no blakus skolas.

Tik dažādi darbi, cik dažādi mēs visi esam, kaut dzīvojam vienā laikā, atrodamies vienuviet un skatāmies vienā virzienā.