Aktualitātes,Slīdrāde

30.04.2022.

Pirmās klases skolēnu ģimenes diena.

Pirmās klases skolēnu pirmais mācību gads būs sekmīgi aizvadīts. Abās grupās interese ir noturīga. 28 skolēni ir gatavi turpināt izglītību otrajā klasē!

Mūsu šīs dienas uzdevums bija iepazīstināt ģimenes ar skolas specifiku, skolas nodaļām. Tika reklamētas 4 nodaļu mācību programmas, apskatīta skola. Vecāki tika informēti par skolas izglītības procesu, par priekšmetiem, kuri skolā tiek mācīti.

Pasākuma otrajā daļā ģimenes no plastilīna veidoja sīkplastiku tēlus. Uzveidotās figūriņas tika iekomponētas un fotografētas uz skolēnu zīmētajiem pilsētas skatu foniem. Kopīgi darbojoties, ir radīta virtuālā izstāde “ Mazais Cēsnieks ”.

Šīs dienas pēdējais uzdevums bija audzēkņiem kopā ar vecākiem izlemt un izvēlēties izglītības turpinājumam vides dizaina, keramikas, stikla vai koktēlniecības nodaļu un pierakstīties izveidotajā reģistrācijas lapā.

Esam pateicīgi pirmās klases ģimenēm par atsaucību, par piedalīšanos un atbalstu pirmklasniekiem, izvēloties nodaļu!

Secinājām, ka vecāki  ir ieinteresēti un gatavi  radoši izpausties.

Ceram uz turpmāko sadarbību un uz tikšanos, iespējams, nākamajā mācību gadā, kādā radošo darbnīcu projektā!