Aktualitātes,Slīdrāde

07.04.2022.

“Vilhelms Kārlis Purvītis- latviešu nacionālās ainavu glezniecības pamats “

Cēsu novada vispārizglītojošo skolu vizuālās mākslas konkurss!

 

Konkursā piedalījās 8 skolas: Vecpiebalgas vidusskola, Zaubes pamatskola, Liepas  pamatskola, Rāmuļu pamatskola, Cēsu 1. pamatskola, Cēsu pilsētas vidusskola, Cēsu Valsts ģimnāzija, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija. Tie ir 77 autori 4 vecuma grupās. Kopā ar bērniem ir strādājuši 11 skolotāji.

Konkursam iesūtītos darbus vērtēja pieaicināti mākslinieki un pedagogi no Cēsīm,- Kristīne Rozenberga, Dace Cēdere, Digna Bicāne, Inga Jākobsone, Kristaps Priede.

Konkursu organizēja Cēsu pilsētas Mākslas skola un Cēsu novada vizuālās mākslas metodiķe Inga Miezīte.

APSVEICAM DALĪBNIEKUS!

05.04. tika  atklāta izstāde un apbalvoti konkursa uzvarētāji Cēsu pilsētas Mākslas skolā,  Palasta ielā 11.

Izstāde ir jāredz! Tiekamies Cēsu Mākslas skolā! Izstāde būs apskatāma līdz maijam.

Pēc apbalvošanas Cēsu izstāžu namā visiem kopā bija iespējams apskatīt mākslas izstādi “Plenērs”. Izstāde ir skatītāju tikšanās ar glezniecības plenēros Cēsīs radītajiem mākslas darbiem. Izstāde ir sava veida manifestācija glezniecības tradīciju saglabāšanai un popularizēšanai, prasmju pārmantojamībai un jaunās paaudzes gleznotāju mākslas valodā paustajam vēstījumam.

Foto redzams, žūrijas komisijas darbs, izstādes atklāšana un daži laureāti vecuma grupā 10. – 12. klases!