10.09.2024.

Jaunais 2024./2025. mācību gads!

Pirmais septembris, šogad 2. septembris, vienmēr, ir gaiša, piepildīta, saulaina, ar ziediem, sirsnību un tikšanās prieku, krāsaina un cerību pilna diena!

Prieks bija visiem satikties, lai uzsāktu jauno mācību gadu kopā ar vecākiem un draugiem! Zinību dienu mums bija iespēja atzīmēt Raiņa kvartālā. Šajās plašajās telpās, kur ik vasaru notiek Cēsu Mākslas festivāls.
Mēs sirsnīgi sveicām skolēnus, kuri šogad ienāca skolā 1. reizi. Katrs audzēknis saņēma dāvanā skolas jauno krāsojamo grāmatu, kura tapa ar Cēsu novada kultūras projektu konkursa atbalstu, ar skolas iesniegto projektu “Cēsis+ Nākotne=?”.

Pēc pasākuma svinīgās daļas, mums visiem bija ielūgums uz divu laikmetīgās mākslas izstāžu ekskursiju, Latvijas Mākslas akadēmijas 105. jubilejas ietvaros. Šī ekskursija bija lieliska
iespēja mums paplašināt savas mākslas zināšanas un iepazīt potenciālo turpmāko izglītības ceļu.
Māksla nodod mums vēstījumu! Arī mākslas izglītībā profesionālās ievirzes programmās mēs mācīsimies uztvert pasauli un nodot informāciju!
Vēlējām visiem sekmīgu mācīšanos visās Mākslas programmās un piepildītu, interesantu 2024./2025. mācību gadu!