Aktualitātes

26.02.2023.

Izstāde “Mūsu saules fragmenti”

Izstādes “Vērtību zīmes” vides objekts “Mūsu saule” turpina dzīvot jaunā formātā, – izstādē “Mūsu saules fragmenti”.

Vidzemes koncertzālē Cēsis, 24.02. plkst. 17:00, Cēsu pilsētas Mākslas skola atklāja izstādi “Mūsu saules fragmenti”.
Uz izstādes atklāšanas pasākumu aicinājām mūsu skolas skolēnus, laureātus, laureātu vecākus un draugus.
Īpaši sagatavotu muzikālu veltījumu mākslas skolas izstādei, sniedza Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas 4.kursa audzēkņi Irbe Karlsone un Fēlikss Siliņš. Mūzikas skolas audzēkņu skaņu kompozīcija meditatīvi saplūda ar vizuālo baudījumu, ar grafiskām līnijām un laukumiem, piedāvājot skatītājiem un klausītājiem baudīt!

Ar prieku vēstām, ka Cēsu pilsētas Mākslas skolas 28 audzēkņu darbi bija žūrijas atlasīto 369 interesantāko vidū!  Veidotie darbi tika iekļauti vienotā vides objektā “Mūsu saule”, kas bija apskatāmi pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Latvijas bankas simtgades veltītās izstādes “Vērtību zīmes” norises laikā no 2022. gada 9. oktobra līdz 2023. gada 15. janvārim. 

 
Latvijas bankas un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kopīgi veidotā izstāde “Vērtību zīmes” ir noslēgusies.
Esam gandarīti par iespēju piedalīties tik interesantā un vērienīgā projektā.
Mūsu skolas laureātu radītās vides objekta “Mūsu saule” daļiņas, gravējumus “zeltītās plāksnēs” esam saņēmuši no projekta kuratoriem, lai pēc izstādes Vidzemes koncertzālē Cēsis, tās nodotu zīmējumu autoriem.
Esam pateicīgi Vidzemes koncertzālei Cēsis un Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolai par sadarbību!
Izstādi būs iespējams apskatīt katru dienu, Vidzemes koncertzāles Cēsis darba laikā līdz 14.03.