Aktualitātes,Slīdrāde

24.05.2023.

Ģimenes diena skolā.

Ģimenes diena skolā

Pirmās klases skolēnu pirmais mācību gads būs sekmīgi aizvadīts. Abās grupās interese ir noturīga. 23 skolēni ir gatavi turpināt izglītību otrajā klasē!

Mūsu šīs dienas uzdevums bija iepazīstināt ģimenes ar skolas specifiku, skolas nodaļām. Tika reklamētas 4 nodaļu mācību programmas, mācību priekšmeti, apskatīta skola un novērtēti 2. pusgada skates darbi. Vecāki tika informēti par skolas 6 gadu izglītības procesu, par priekšmetiem, kuri skolā tiks mācīti turpmākajās klasēs.

Pasākuma otrajā daļā Priekuļu skolā ģimenes zīmēja sava bērna portretus, bet Cēsīs no plastilīna veidoja sīkplastikas tēlus, kurus  iekomponēja uz skolēnu zīmētajiem pilsētas skatu foniem, nofotografējot. Kopīgi darbojoties, ir radīta virtuālā izstāde “ Mazais Cēsnieks ”.

Šīs dienas pēdējais uzdevums bija audzēkņiem kopā ar vecākiem izlemt un izvēlēties izglītības turpinājumam vides dizaina, keramikas, stikla vai koktēlniecības nodaļas.

Esam pateicīgi pirmās klases ģimenēm par atsaucību, par piedalīšanos un atbalstu pirmklasniekam!

Prieks, ka arī vecāki  ir ieinteresēti un gatavi  radoši izpausties.

Ceram uz turpmāko sadarbību un uz tikšanos, iespējams, nākamajā mācību gadā, kādā radošo darbnīcu projektā!