02.11.2013.

Izstāde – “25. kilometrs”.

Cēsu izstāžu namā no 25. oktobra līdz 24. novembrim apskatāma mūsu skolas 25 gadu jubilejas izstāde “25. km.” Ekspozīcijā var apskatīt iepriekšējo mācību gadu kursa darbus dažādos priekšmetos un skolas absolventu gala darbus. Izstāžu nama 2 stāva zālē ir izstādīti CMS skolā strādājošo skolotāju radošie darbi! Izstādē piedalās skolas direktors Vilnis Kļaviņš ar koktēlniecības objektiem, skolas direktora vietniece mācību darbā, keramiķe Vita Vīksna, māksliniece Emma Rass, tēlniece Inese Vanadziņa, māksliniece Dace Cēdere,  māksliniece Inga Miezīte,  stikla mākslinieks Eero Rass,  grafiķe Kristīne Rozenberga, stikla māksliniece Ieva Felca. Skolotāji strādā ar dažādiem materiāliem un dažādās tehnikās.

Izstādes apmeklētājiem ir iespēja apskatīties mūsu audzēkņu veidotās  video filmiņas par skolu!