Aktualitātes,Slīdrāde

27.03.2017.

Atklātā vizuālās Mākslas olimpiāde.

Vizuālās mākslas olimpiādi organizēja un rīkoja Cēsu pilsētas Mākslas skola.

Olimpiādes tēma bija ‘’Ainavu glezniecība”, aicinājums ieskatīties vērīgāk mākslas darbos. 1.-3. klases skolēni gleznoja mākoņus ainavā (34. audz.), 4.-6. klases studēja mežu ainavā (38. audz), 7.-9. klases iztēlojās pavasara noskaņas ainavā (40 audz.), 10.-12. klases gleznoja radošo darbu ar urbāno ainavu (12 audz). Olimpiādē piedalījās 124 skolēni no 17 skolām ( 7 Cēsu novada skolas un 10 citu novadu skolas ).

Skolēnu darbus vērtēja CMS direktors Vilnis Kļaviņš, gleznošanas skolotājas Dace Cēdere un Kristīne Rozenberga, mākslinieks un Rīgas Jaņa Rozentāla mākslas skolas pasniedzējs Reinis Liepa un mākslas vēsturniece Baiba Eglīte.

Olimpiādes uzvarētāji tika apbalvoti ar CMS gatavotām speciālām balvām un pēc apbalvošanas mākslas vēsturniece Baiba Eglīte aicināja ielūkoties Pasaules Latviešu Mākslinieku centrā, lai iepazīstinātu jauniešus ar latviešu trimdas mākslu.

Laureātu, darbus var apskatīt Cēsu pilsētas Mākslas skolas galerijā katru dienu !!!