Aktualitātes,Slīdrāde

16.03.2018.

XVI.Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras” 2017

Ancei Dālmanei atzinība datorgrafikas tehnikā!

Jūrmalas Mākslas skolā konkursam iesūtīja 3482 darbus no 28 valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Somijas, Rumānijas, Serbijas, Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Moldāvijas, Azerbaidžānas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Slovēnijas, Horvātijas, Spānijas, Grieķijas, Turcijas, Kipras, Bulgārijas, Ķīnas, Taizemes, Šrilankas, Bangladešas, Indijas, Indonēzijas un Latvijas. No ārzemēm tika saņēmti 1182 darbi, no Latvijas – 2300 .

No mūsu skolas skolēniem ar datorgrafikas darbiem piedalījās Ance Dālmane, Anna Vīndedze, Marta Janševska, Lukrēcija Romka, (sk. Digna Bicāne). Grafikas tehnikā darbus veidoja Marta Krēmere, Ieva Reinsone, Klinta Dragūne, Simona Bernava, Anna Dragūne, Dārta Purmale, Emīls Neļķe, Anete Valaine un foto tehnikā Jana Eglīte (sk. Eero Rass)