Aktualitātes

23.03.2019.

„Gada labākā būve Latvijā 2018”

Šogad  bērnu un jauniešu zīmējumu konkursam „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kuru organizē skates „Gada labākā būve Latvijā 2018” organizatori, tika iesniegti 326 zīmējumi no visas Latvijas. Zīmējumus izvērtēja Latvijas Mākslas akadēmijas studenti un būvnieki.  
  1. līdz 3. klašu grupā Atzinību ir ieguvis Pauls DreibantsKonkursam savus zīmējumus iesniedza arī 1. klases audzēkņi  Amanda Pence, Anabella Ella Kuhaļska, Arturs Džons Koljers, Dagmāra Baumgarte, Evelīna Kosīte, Gustavs Jundzis, Ingars Barons, Keita Artimoviča, Mare Eihe,  Marta Čudo, Olīvija Jarohoviča, Patrīcija Šveice, Ralfs Jonāns, Rasa Raiskuma, Renārs Kaminskis, Roberts Puriņš, Rūta Bisniece, Rūta Brante, Rūta Elīza Kraukle. Bērni savos zīmējumos attēloja Cēsu atjaunotās ēkas – “Vanadziņa namu” Rīgas ielā 15,   Alfr. Kalniņa Cēsu Mūzikas skolas ēku Lielā Kalēju ielā 4, SEB bankas ēku Pils ielā 4.

Pedagogs Digna Bicāne