19.03.2022.

Brīvības siena

CMS skolēnu Brīvības siena Ukrainai! – “Dzeltena saule spīd zilās dabesīs!”

Mēs esam dzimuši un uzauguši Latvijā– piederam paaudzei, kas uzaugusi neatkarīgā, demokrātiskā un brīvā valstī.

Mēs neesam dzīvojuši Padomju Savienībā, neesam dzīvojuši totalitārismā – esam uzauguši pasaulē, kas mums patīk, pasaulē, kurā mēs gribam dzīvot, pasaulē, kas ir pilna ar brīnumiem, ar iespējām un skaistumu.

Ko mēs varam darīt? Katrs var darīt to, ko prot vislabāk. Tiem, kas prot rakstīt, ir jāraksta, tiem, kas prot organizēt, ir jāorganizē, tiem, kas prot gleznot, ir jāglezno, tiem, kas prot diplomātiju, ir jāved sarunas, un tiem, kas prot cīnīties, ir jācīnās. Tiem, kas prot mācīt skolā, ir jāmāca skolā, un skolā ir jāmāca patiesība.

Solidaritātei ar Ukrainu CMS ir izveidojusi “Brīvības sienu”.

Mēs iepazinām Ukrainas tautu, kultūru, tradīcijas, dabu, valsti un skaisto!

Ukrainas tauta un valdība šobrīd visai pasaulei rāda neticamu piemēru drosmei un vienotībai. Mums ir iespēja no viņiem mācīties un arī šodien sajust citam cita klātbūtni, sajust mīlestību, kopību, savstarpējo atbalstu – un visu šo enerģiju likt lietā. Neviens palīdzības mēģinājums nav par mazu.

Putins neuzvarēs, ja mēs būsim stipri, vienoti, palīdzēsim viens otram un tā cīnīsimies par skaistu un brīvu pasauli!

Slava Ukrainai!